Umenie, šport a rekreácia
Jazdecký klub chaty Dalko
Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.
- Sídlo
- Liptovský Trnovec
- Od roku
- 2015
- IČO
- 42 432 987
Jazdecký klub chaty Dalko
Občianske združenie
- Sídlo
- Beňušovce 30, 032 22 Liptovský Trnovec
- Na trhu od
- 27. marca 2015
- IČO
- 42 432 987
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 93.29)
- Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.
Organizácia v číslach
- 11
- rokov na trhu
- 2015
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Jazdecký klub chaty Dalko
Jazdecký klub chaty Dalko sídli na adrese Beňušovce 30, 032 22 Liptovský Trnovec. Zapísaná je od 27. marca 2015 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.“ (93.29). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad iné športové.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jazdecký klub chaty Dalko
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 42 432 987
- Dátum vzniku
- 27. marca 2015
- Sídlo
- Beňušovce 30, 032 22 Liptovský Trnovec
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-45425
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 93.29)
- Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Jazdecký klub chaty Dalko zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Iné športové
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Jazdecký klub chaty Dalko?
Sídlo je na adrese Beňušovce 30, 032 22 Liptovský Trnovec.
Čím sa Jazdecký klub chaty Dalko zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.“ (93.29). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: iné športové.
Aké je IČO – Jazdecký klub chaty Dalko?
IČO je 42 432 987.
Kedy vznikla Jazdecký klub chaty Dalko?
Vznik: 27. marca 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Beňušovce 30 032 22 Liptovský TrnovecRegistrový súd: MV SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.